Witamy na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipianach   Kliknij by wysłuchać tekst Witamy na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipianach Ułatwienia dla niedowidzących

OFERTA PRACY

na stanowisko: Opiekunka środowiskowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Świadczenie usług opiekuńczych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Pomaganie podopiecznym w codziennych czynnościach domowych (robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie itd.), pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą podopiecznych.

WYMAGANIA:

  • minimum wykształcenie zawodowe;
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku opiekunki środowiskowej;
  • niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie, w szczególności za przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu, działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe.

MILE WIDZIANE:

  • dyplom w zawodzie: opiekun medyczny, opiekun środowiskowy, opiekun osoby starszej, opiekun w domu pomocy społecznej, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarka, doświadczenie w opiece nad osobą starszą/niepełnosprawną/przewlekle chorą.
  • Prawo jazdy kat. B

FORMA ZATRUDNIENIA:

Umowa zlecenie. Praca na terenie Gminy Lipiany.

WYNAGRODZENIE BRUTTO:

od 18,30 PLN za godzinę.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • życiorys/CV,
  • podpisana klauzula „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipianach w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Oferta pracy w pliku PDF

OFERTA PRACY - ASYSTENT RODZINY

Stanowisko – PRACOWNIK SOCJALNY

W sprawie kwalifkacji pracownika socjalnego pomocny link:

Wysoki kontrast

Rozmiar czcionki

A- A A+
Kliknij by wysłuchać tekst Ułatwienia dla niedowidzących